Twoje mini spa +48 604 299 029
logo

Od 18 maja Twoje mini spa znów otwarte – poznaj zasady bezpieczeństwa

W związku z ogłoszeniem stanu epidemii oraz przedstawieniem wytycznych dla gabinetów kosmetycznych przez Ministerstwo Zdrowia oraz Główny Inspektorat Sanitarny mamy obowiązek poinformować Cię  o zasadach związanych z przebywaniem w naszym salonie.

Zdecydowana większość wprowadzonych zaleceń to standardowe procedury bezpieczeństwa, które stosowaliśmy od zawsze, m.in.: dezynfekcja stanowisk, narzędzi i urządzeń po każdym Kliencie, noszenie maseczek i rękawiczek. Każdego dnia dbamy o bezpieczeństwo Twoje, jak również o nasze.

Od 18 maja 2020 roku obowiązują również dodatkowe zasady bezpieczeństwa:

Obserwuj swój stan zdrowia! Pamiętaj o tym podczas rezerwacji wizyty i przed przyjściem do gabinetu. Jeżeli:

  • masz niepokojące objawy wskazujące na chorobę zakaźną,
  • jesteś w trakcie trwania izolacji bądź kwarantanny,
  • zamieszkujesz z osobą, która jest w trakcie trwania izolacji lub kwarantanny,
  • w ciągu tygodnia miałaś kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji

to prosimy wstrzymaj się i odwiedź nas w późniejszym terminie.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i GIS w naszym salonie mogą przebywać maksymalnie trzy klientki w jednym czasie, zapewniamy jednocześnie bezpieczne warunki i odpowiedni dystans. Zalecane jest posiadane własnych środków ochronnych: maseczki i rękawiczek.

W salonie jest obowiązek zakrywania nosa i ust, prosimy Cię o założenie maski przed wejściem do gabinetu. Będziesz mogła ją ściągnąć do zabiegu, jeżeli będzie to konieczne do jego wykonania.

Tuż po wejściu do gabinetu poprosimy Cię o zdezynfekowanie rąk, płyn dezynfekujący będzie przy drzwiach, jeżeli możesz załóż rękawiczki. My przed Twoim przyjściem dezynfekujemy stanowisko do zabiegu, a także urządzenia, tak samo jak i po zakończeniu zabiegu. Będziemy też w rękawiczkach.

Zgodnie z zaleceniami w trakcie wykonywanych zabiegów nie możesz wyciągać telefonu komórkowego. Pamiętaj o tym w czasie przebywania w salonie.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *