Twoje mini spa +48 604 299 029
logo

Mezoterapia skóry głowy

Marzą Ci się piękne, długie i zdrowe włosy?

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów na wypadające włosy jest mezoterapia igłowa skóry głowy. Zabieg polega na wprowadzeniu wprost do mieszków włosowych substancji aktywnych. Do skóry wstrzykiwane są witaminy, minerały, peptydy, aminokwasy, cząsteczki biostymulujące, czynniki wzrostu, wyciągi roślinne oraz krzemionka mające na celu powstrzymanie wypadania włosów, pobudzenie włosów do wzrostu oraz poprawienie kondycji włosa, a nawet spowodować odrost utraconych włosów.

Zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy polecamy osobom cierpiącym na wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, stresu, w okresie po ciąży, słabego krążenia, zmian hormonalnych, a także na słabe i wymagające silnego odżywienia włosy.

Mezoterapia skóry głowy cieszy się bardzo dużą popularnością, gdyż gwarantuje szybkie i widoczne efekty, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie.

Wskazania: wypadanie włosów spowodowane:

▶️ zmianami hormonalnymi,
▶️ ciążą i laktacją,
▶️ nieprawidłowym odżywianiem się,
▶️ stresem,
▶️ nadmierną ekspozycją na słońce,
▶️ łysienie plackowate,
▶️ łysienie typu męskiego.

Mezoterapia włosów to zabieg całkowicie bezpieczny. Praktycznie każdy, kto ma problem z nadmiernym wypadaniem włosów może z niego skorzystać, jednak jak w przypadku każdego zabiegu występują również przeciwwskazania.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *