Twoje mini spa +48 604 299 029
logo

Depilacja laserowa LinScan

Depilacja laserowa LinScan

Bezbolesna depilacja laserowa - najefektywniejszy laser na świecie

Najefektywniejszy laser do epilacji na świecie! Bezbolesne zabiegi depilacji!

Laser LinScan jest powszechnie uważany za najlepszy laser do depilacji na świecie, co ważne: do depilacji skutecznej i bezbolesnej. Najnowsza i unikatowa technologia zostały nagrodzone m.in. nagrodą Prix de Beaute dla najlepszego zabiegu medycyny estetycznej.

  • Jedyny laser na świecie oferujący niezwykle szybkie zabiegi usuwania owłosienia z wysoką fluencją (do 100 J/cm2).
  • Zintegrowany automatyczny system chłodzenia kontaktowego.
  • Technologia linearnego skanowania zwiększająca skuteczność zabiegów.
  • Bardzo duża powierzchnia zabiegowa zintegrowana ze skanerem.

Zintegrowane kontaktowe chłodzenie skóry oraz inteligentne oprogramowanie stanowią gwarancję bezpiecznego i skutecznego leczenia zarówno jaśniejszych, jak i ciemniejszych typów skóry.

Skuteczne i bezbolesne usuwanie owłosienia

Zintegrowane chłodzenie kontaktowe - skanowanie liniowe MCT

Urządzenia, w których wiązka światła jest w ruchu podczas aplikacji, tak jak w przypadku LinScan, stanowią rewolucyjne podejście do laserowego usuwania owłosienia. Laser emituje wiązkę o dopasowanej do pacjenta fluencji, natomiast kosmetolog w odpowiednim tempie przesuwa głowicę w celu uniknięcia przegrzania tkanek.

Zaletą tej metody jest bezbolesność zabiegów przy jednoczesnej wysokiej skuteczności.

Metoda MCT(skanowanie liniowe, motion control technology) w laserze LinScan stanowi rozwinięcie tej innowacyjności. Energia podczas całego automatycznego skanowania dostarczana jest w kilku etapach w celu uzyskania równomiernego podgrzania obszaru zabiegowego.

Okienko szafirowe może zostać schłodzone do temperatury 0°C co powoduje szybkie i komfortowe zabiegi dla wszystkich fototypów skóry.

LinScan - Efektywność, szybkość, bezpieczeństwo

Dlaczego warto wybrać depilację LinScan?

  • Ograniczenie dyskomfortu podczas zabiegu dzięki metodzie MCT i mocne chłodzenie kontaktowe (okienko szafirowe może zostać schłodzone do temperatury 0°C, co przekłada się na zredukowanie odczuć bólowych do minimum).
  • Efektywność – wysoka gęstość mocy w wiązce lasera (do 100 J/cm2) umożliwia osiągnięcie wysokich fluencji przy krótkich impulsach (np. 40 J/cm2 przy 20 ms).
  • Szybkość – dzięki technologii skanowania liniowego duży obszar zabiegowy wymaga zaledwie kilku przystawień głowicy, co pozwala na osiągnięcie bardzo krótkiego czasu zabiegu.
  • Bezpieczeństwo – liniowe skanowanie zmniejsza do minimum ryzyko poparzenia oraz powikłań pozabiegowych.