Zabieg odmładzający na twarz, szyję i dekolt

Geneo

Nie wiesz, czy ten zabieg będzie odpowiedni?

Pomożemy dobrać terapię idealną do Twojej skóry i danego problemu!

Zabieg Geneo™ to przełomowe odkrycie w pielęgnacji skóry, które łączy w sobie trzy efekty działania na skórę.

Na czym polega zabieg Geneo™?

Zabieg polega na połączeniu trzech działań taki jak: złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka, wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę oraz naturalne dotlenienie. Stymulując działanie, Geneo™ wywołuje w skórze reakcję zwaną „efektem Bohra. W jej wyniku na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla wywołując w organizmie zmniejszone powinowactwo hemoglobiny do tlenu. Tlen uwalnia się do tkanek, a skóra staje się ekspresowo dotleniona.

Zabieg ma właściwości złuszczające, które dają rewelacyjny efekt wygładzenia skóry. Dzięki złuszczeniu wierzchnich warstw naskórka aplikowane substancje podczas zabiegu na skórę lepiej się wchłaniają.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg jak zawsze rozpoczyna się przygotowaniem skóry do zabiegu, czyli wykonaniem demakijażu okolicy zabiegowej. Po diagnozie skóry dobierany jest odpowiedni preparat kosmetyczny. Na skórę aplikujemy wybrany żel z substancjami aktywnymi i wykonujemy odpowiednie ruchy głowicą, na której umieszczona jest musująca kapsułka wytwarzająca mikropęcherzyki zawierające CO2.

Jakie są odczucia około zabiegowe?

Podczas zabiegu klient poddający się zabiegowi Geneo™ może odczuwać delikatne mrowienie, drapanie czy pieczenie. Odczucia podczas zabiegu są indywidualne. Po zabiegu skóra może być lekko zaróżowiona ale efekt ten utrzymuje się na skórze przez krótki czas.

Jaki jest efekt po zabiegu Geneo™?

Efektem po zabiegu Geneo™ jest dotlenienie tkankowe, pobudzenie krążenia, intensywny peeling skóry, oczyszczenie ujść gruczołów łojowych, nawilżenie, odżywienie skóry, rozjaśnienie przebarwień, odmłodzenie i poprawa kolorytu skóry. Po zabiegu uzyskujemy lepszą wchłanialność substancji aktywnych z preparatów aplikowanych w pielęgnacji domowej.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg Geneo™?

Zabieg Geneo™ jest przeznaczony dla każdego kto chce odświeżyć i oczyścić skórę, złuszczyć zrogowaciały naskórek, poczuć lekkość i gładkość na skórze. Jeżeli uważasz, że twoja skóra jest zanieczyszczona, z przebarwieniami, trądzikowa, jeżeli palisz papierosy, uważasz, że jest poszarzała i sucha to warto skorzystać z Geneo™.

Kiedy można wykonywać zabieg Geneo™?

Zabieg Geneo™ można wykonywać przez cały rok i kiedy chcemy. Zabieg możemy wykonywać raz w miesiącu.

Przeciwwskazania:

  • nowotwory,
  • ciąża,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • aktywny i różowaty trądzik,
  • stany zapalne i chorobowe skóry,
  • podrażnienia skóry,
  • powikłania skórne cukrzycy,
  • terapia lekami immunosupresyjnymi ,
  • terapia lekami przeciwzakrzepowymi.

Geneo – Cennik

TWARZ 250 zł
TWARZ, SZYJA 270 zł
TWARZ, SZYJA, DEKOLT 290 zł
error: Content is protected !!