O salonie

Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja dłoni
Pielęgnacja stóp
Pielęgnacja oprawy oka

Twoje mini spa to wyjątkowe miejsce, w którym liczy się tylko Twoja przyjemność.

Cisza, spokój, przyjemny zapach, miłe towarzystwo i bogata oferta zabiegów kosmetycznych – wszystko po to, abyś poczuła się piękniejsza i pewniejsza siebie. Wykorzystuję wiedzę zdobytą na studiach kosmetologicznych i szkoleniach, dzięki czemu każdego dnia poprawiam nastrój moim Klientkom.

Twoje miejsce w Krakowie

Masz ochotę na świeży i trwały manicure? Chcesz zadbać o cerę? Czy po prostu szukasz dobrej kosmetyczki w Krakowie? Umów się na konsultację w salonie Twoje mini spa i wejdź do strefy relaksu.

Monika Wilk

Twoje mini spa - Monika WilkPrzygoda z kosmetyką zaczęła się od moich problemów skórnych. Uświadomiłam sobie wtedy, że ludzi z problemami podobnymi do moich jest bardzo dużo. Pomyślałam, że mogę stać się kimś kto im pomoże.

Skończyłam magisterskie studia kosmetologiczne, ale to mi nie wystarczało. Swoją energię i wolny czas poświęcałam na kursy i szkolenia z różnych dziedzin aby móc lepiej wykonywać swoją pracę. Obecnie prowadzę zajęcia na uczelni wyższej na wydziale kosmetologii.

Nieustanie się uczę, żeby świadczone przeze mnie usługi uszczęśliwiały moich Klientów. Bo zadowolenie moich Klientów jest dla mnie najważniejsze.