.11 Lat!

Image module

Cisza, spokój, miłe towarzystwo i bogata oferta zabiegów kosmetycznych – wszystko po to, abyś poczuła się piękniejsza i pewniejsza siebie. Wykorzystuję wiedzę zdobytą na studiach kosmetologicznych i szkoleniach, dzięki czemu każdego dnia poprawiam nastrój moim Klientkom.

Masz ochotę na świeży i trwały manicure? Chcesz zadbać o cerę? Czy po prostu szukasz dobrego kosmetologa w Krakowie? Umów się na konsultację w salonie Twoje mini spa i wejdź do strefy relaksu.

delimiter image

Bądź piękna z Twoje mini spa!

To Twoje miejsce w Krakowie!

Image module
Monika Wilk-Głodzik

Kosmetolog, właściciel salonu

Przygoda z kosmetologią zaczęła się od moich problemów skórnych, którymi są blizny na twarzy. Uświadomiłam sobie wtedy, że ludzi z problemami skórnymi jest bardzo dużo. Pomyślałam, że mogę stać się kimś kto im pomoże uporać się z problemem aby mogli poczuć się lepiej. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia, ale to mi nie wystarczyło. Kosmetologia stała się moją pasją. Nieustannie swoją energię i wolny czas poświęcam na śledzenie najnowszej literatury oraz na kursy i szkolenia w zakresie najnowszych trendów w kosmetologii.

Jako właścicielka salonu „Twoje mini spa” dbam aby świadczone w nim usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Przykładam ogromną wagę do relacji z moimi Klientami. Jestem zwolenniczką stosowania indywidualnie dobranych terapii łączonych, które przynoszą najlepsze i najtrwalsze efekty. Specjalizuję się mikronakłuwaniu, które doskonale sprawdza się w terapii blizn, czego jestem najlepszym dowodem, gdyż każdy zabieg wprowadzany do gabinetu zawsze najpierw testuję na sobie.

Moje zainteresowania oscylują także w zakresie zagadnień zdrowego stylu życia i psychologii. Uważam, że holistyczne podejście do człowieka, uwzględniające aspekty zachowań prozdrowotnych są niezmierne ważne w satysfakcji z życia. Przywiązuje ogromną wagę do zdrowego odżywiania się, aktywności fizycznej i wypoczynku.

Jestem autorką blogów zadbanaipiekna.pl oraz domoweminispa.pl, a także szefową działu uroda portalu kobietawkrakowie.pl

Szczęście i zadowolenie moich Klientów jest dla mnie najważniejsze, dlatego dzielę się z nimi moją wiedzą i doświadczeniem.

Katarzyna

Od ponad 6 lat zajmuje się stylizacją paznokci. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów z zakresu stylizacji paznokci żelowych, manicure klasycznego, hybrydowego, zdobień oraz pedicure.

Wykonuje również drobna kosmetykę rzęs i brwi.

Praca stylistki jest moja ogromną pasją i radością. Jestem otwarta na wszelkie nowości z zakresu stylizacji paznokci, jak również wszelkich szkoleń kosmetycznych.

Justyna

Jestem kosmetologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w profesjonalnych zabiegach pielęgnacyjnych na twarz z użyciem nowoczesnej aparatury, a także w mikronakłuwaniu, peelingach chemicznych, mikrodermabrazji i oczyszczaniu twarzy.

Moją pasją zawodową jest również henna brwi, zarówno klasyczna jak i henna pudrowa. Uważam, że odpowiedni dobór kształtu oraz kolor brwi potrafi wydobyć piękno każdej kobiety, a to w swojej pracy lubię najbardziej.

Wykonuję również manicure, pedicure i depilację.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe umiejętności uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach, kongresach i targach branżowych tak by móc zapewnić najwyższą jakość wykonywanych zabiegów i sprawić, że poczujesz się wyjątkowo.

Monika

Licencjat z kosmetologii na SWSM Katowice, mgr z kosmetologii na MWSZ Kraków, absolwent studiów podyplomowych medycyna estetyczna na WSWS Dąbrowa Górnicza, licencjat ratownictwa medycznego na WSPS Dąbrowa Górnicza.

Wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego na kierunku Kosmetologia i medycyna Estetyczna, instruktor i szkoleniowiec z zakresu kosmetologii, kosmetologii i medycyny estetycznej, kosmetyki, stylizacji i  wizażu.

Wieloletni praktyk, autor i współautor publikacji naukowych i branżowych.

Image module
Image module

Bądź piękna z Twoje mini spa! To Twoje miejsce w Krakowie!

Umów się na konsultację w salonie Twoje mini spa i wejdź do strefy relaksu.

Adres
ul. Dauna 97 lokal 4
30-629 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek: 9.00 – 20.00
Sobota: 9.00 – 14.00

E-mail
salon.twojeminispa@gmail.com

Telefon
+48 604 299 029

Napisz do nas!


    error: Content is protected !!