Twoje mini spa +48 604 299 029
logo

O salonie

O salonie

Twoje mini spa to wyjątkowe miejsce, w którym liczy się tylko Twoja przyjemność

Bądź piękna z Twoje mini spa

Cisza, spokój, miłe towarzystwo i bogata oferta zabiegów kosmetycznych – wszystko po to, abyś poczuła się piękniejsza i pewniejsza siebie. Wykorzystuję wiedzę zdobytą na studiach kosmetologicznych i szkoleniach, dzięki czemu każdego dnia poprawiam nastrój moim Klientkom.

Twoje miejsce w Krakowie

Masz ochotę na świeży i trwały manicure? Chcesz zadbać o cerę? Czy po prostu szukasz dobrego kosmetologa w Krakowie? Umów się na konsultację w salonie Twoje mini spa i wejdź do strefy relaksu.

Monika Wilk-Głodzik

Kosmetolog, właścicielka salonu.

Przygoda z kosmetologią zaczęła się od moich problemów skórnych, którymi są blizny na twarzy. Uświadomiłam sobie wtedy, że ludzi z problemami skórnymi jest bardzo dużo. Pomyślałam, że mogę stać się kimś kto im pomoże uporać się z problemem aby mogli poczuć się lepiej. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia, ale to mi nie wystarczyło. Kosmetologia stała się moją pasją. Nieustannie swoją energię i wolny czas poświęcam na śledzenie najnowszej literatury oraz na kursy i szkolenia w zakresie najnowszych trendów w kosmetologii.

Jako właścicielka salonu „Twoje mini spa” dbam aby świadczone w nim usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Przykładam ogromną wagę do relacji z moimi Klientami. Jestem zwolenniczką stosowania indywidualnie dobranych terapii łączonych, które przynoszą najlepsze i najtrwalsze efekty. Specjalizuję się mikronakłuwaniu, które doskonale sprawdza się w terapii blizn, czego jestem najlepszym dowodem, gdyż każdy zabieg wprowadzany do gabinetu zawsze najpierw testuję na sobie.

Moje zainteresowania oscylują także w zakresie zagadnień zdrowego stylu życia i psychologii. Uważam, że holistyczne podejście do człowieka, uwzględniające aspekty zachowań prozdrowotnych są niezmierne ważne w satysfakcji z życia. Przywiązuje ogromną wagę do zdrowego odżywiania się, aktywności fizycznej i wypoczynku.

Jestem autorką blogów zadbanaipiekna.pl oraz domoweminispa.pl, a także szefową działu uroda portalu kobietawkrakowie.pl

Szczęście i zadowolenie moich Klientów jest dla mnie najważniejsze, dlatego dzielę się z nimi moją wiedzą i doświadczeniem.

Katarzyna

Od ponad 6 lat zajmuje się stylizacją paznokci. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów z zakresu stylizacji paznokci żelowych, manicure klasycznego, hybrydowego, zdobień oraz pedicure.

Wykonuje również drobna kosmetykę rzęs i brwi.

Praca stylistki jest moja ogromną pasją i radością. Jestem otwarta na wszelkie nowości z zakresu stylizacji paznokci, jak również wszelkich szkoleń kosmetycznych.

Twoje mini spa

Twoje mini spa

Twoje mini spa

Twoje mini spa