Twoje mini spa +48 604 299 029
logo

O salonie

O salonie

Twoje mini spa to wyjątkowe miejsce, w którym liczy się tylko Twoja przyjemność

Bądź piękna z Twoje mini spa

Cisza, spokój, przyjemny zapach, miłe towarzystwo i bogata oferta zabiegów kosmetycznych – wszystko po to, abyś poczuła się piękniejsza i pewniejsza siebie. Wykorzystuję wiedzę zdobytą na studiach kosmetologicznych i szkoleniach, dzięki czemu każdego dnia poprawiam nastrój moim Klientkom.

Twoje miejsce w Krakowie

Masz ochotę na świeży i trwały manicure? Chcesz zadbać o cerę? Czy po prostu szukasz dobrego kosmetologa w Krakowie? Umów się na konsultację w salonie Twoje mini spa i wejdź do strefy relaksu.

Monika Wilk

Kosmetolog, prowadząca zajęcia na wydziale kosmetologii, właścicielka salonu.

Przygoda z kosmetyką zaczęła się od moich problemów skórnych. Uświadomiłam sobie wtedy, że ludzi z problemami podobnymi do moich jest bardzo dużo. Pomyślałam, że mogę stać się kimś kto im pomoże.

Skończyłam magisterskie studia kosmetologiczne, ale to mi nie wystarczało. Swoją energię i wolny czas poświęcałam na kursy i szkolenia z różnych dziedzin aby móc lepiej wykonywać swoją pracę. Obecnie prowadzę zajęcia na uczelni wyższej na wydziale kosmetologii.

Nieustanie się uczę, żeby świadczone przeze mnie usługi uszczęśliwiały moich Klientów. Bo zadowolenie moich Klientów jest dla mnie najważniejsze.

Jestem autorką blogów www.zadbanaipiekna.pl i www.domoweminispa.pl

Twoje mini spa

Twoje mini spa

Twoje mini spa

Twoje mini spa