Twoje mini spa +48 604 299 029
logo

Zabiegi pielęgnacyjne

Zabiegi pielęgnacyjne

Peeling kawitacyjny | Mikrodermabrazja diamentowa | RF Radiofrekwencja

Peeling kawitacyjny

Dermapen Derma Peel

Jak to działa?

To bezpieczna i nieinwazyjna metoda oczyszczania cery. Specjalne urządzenie wytwarza fale ultradźwiękowe, które w kontakcie ze zwilżoną skórą wywołują efekt kawitacji. Mikroskopijne pęcherzyki wody pękają pod wpływem drgań i tym samym delikatnie usuwają martwy naskórek.

Jaki jest efekt?

Skóra jest odświeżona i oczyszczona. Delikatny masaż poprawia koloryt cery. Zaskórniki ulegają widocznemu zmniejszeniu, a pory skóry są czyste i pozbawione łoju.

Dla kogo?

Peeling kawitacyjny świetnie sprawdzi się przy cerach problematycznych, przesuszonych, wrażliwych oraz naczynkowych.

Cennik zabiegów

Mikrodermabrazja diamentowa

Jak to działa?

Za pomocą specjalnego urządzenia z diamentową głowicą opracowuje się fragment po fragmencie skóry. To niezwykle skuteczna i popularna metoda mechanicznego złuszczania naskórka. Połączenie siły tarcia i ssania odświeża i oczyszcza skórę.

Jaki jest efekt?

Cera jest świeża, martwy naskórek zostaje skutecznie usunięty. Odsłonięta skóra doskonale absorbuje wszystkie substancje odżywcze. Blizny i przebarwienia ulegają redukcji.

Dla kogo?

Dla wszystkich posiadaczek cery tłustej i mieszanej, doskonale wpływa na zaskórniki, blizny i przebarwienia.

Cennik zabiegów

RF – fale elektromagnetyczne

Jak to działa?

W kosmetologii wykorzystuje się fale radiowe o wysokiej częstotliwości. Zabiegi tego rodzaju opierają się na wywołaniu efektu termicznego. Dzięki temu włókna kolagenowe, które z wiekiem rozciągają się, ponowie ulegają obkurczeniu. Podgrzewanie dodatkowo stymuluje fibroblasty do produkcji elastyny i kolagenu.

Jaki jest efekt?

Owal twarzy ulega poprawie, zmarszczki są mniej widoczne. Skóra wygląda świeżo, jest dotleniona. Zabieg doskonale wpływa na opadające powieki i wiszącą skórę podbródka.

Dla kogo?

Zabieg świetnie sprawdzi się u kobiet dojrzałych lub po wyraźnym ubytku wagi. RF można wykonać także na innych partiach ciała.

Cennik zabiegów